Jan Naliwajko skulptur
Closed
2013-06-18
191726
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Väggskulptur, signerad J. Naliwajko. plexiglas i guld och silver, 103x140 cm
Smärre repor