Ulf Greder litografi
2013-06-18
191724
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GREDER, Ulf (född 1949): Le Jour de Fête (Festdagen), signerad Ulf Greder, 58/360, färglitografi, 87x75 cm