Carsten Engström olja
2013-06-18
191686
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENGSTRÖM, Carsten (1941-2003): Komposition med mås och hav, signerad C Engström, daterad -77 a tergo, olja på pannå, 40x32 cm