Familiar Garden flowers E Hulme litografier
2013-06-19
191650
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFISKA BLAD, 6 st, Familiar Garden Flowers, F. Edward Hulme, 1800-talets andra hälft, litografier, 17,5x12 cm