Matbord 1800-tal
2013-06-18
191643
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1800-tal, mahogny, på pelarfot, höjd 74, diameter 120 cm, 3+3 st., iläggsskivor, bredd 50 resp 43 cm
Iläggsskivor i furu, slitage, smärre ytskador