Christell etsning
2013-06-18
191604
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHRISTELL (samtida): "Stjälkslinga", etsning, 58/200, signerad och daterad 2001, 33x25 cm