Klubbat för:
1 700 SEK
8 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Cagnes", Frankrike, signerad A. Cleve, daterad a tergo 1930, 31x40 cm
Smärre hanteringsskador
191597
2013-06-18