Agnes Cleve akvarell
2013-06-18
191595
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Båt på gång i Istanbul", signerad och daterad A. Cleve Istanbul 1930(?), 29x21 cm