Birgit Broms litografi
2013-06-17
191569
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, monogramsignerad BB, 199/300, färglitografi, bladstorlek 25x33 cm, oramad