Ardy Strüwer färglitografi
2013-06-17
191561
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, färglitografi, 12/300, 49x39 cm