Soffbord
2013-06-17
191556
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, Kina, 1900-tal, skivan med inläggningar av sten, höjd 44, 111x70 cm
Smärre slitage