Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (3) Kompositioner, varav två signerade Max Walters, originallitografier, 24x20 resp 27x19, samt en signerad Max Walters 50, 30x19,5 cm
191555
2013-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här