Toyokuni III träsnitt
2013-06-17
191487
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): diptyk, Skådespelare, signerad Kunisada ga, träsnitt, 35x47 cm
Uppfodrad på papper, slitage