Staffan Hallström Bejemark Friberg
2013-06-16
191399
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAVLOR, 5 st, Staffan Hallström (3), KG Bejemark, Roj Friberg, blyerts och grafik, varierande mått,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Skador