Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-06-16
191378
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad och daterad RI(?) 66, olja på pannå, ca 56x61 cm