Bengt Lindström färgcarborundum
2013-06-16
191372
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, ea, färgcarborundum, 65x50 cm, med dedikation,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Smärre reva