Tallrikar 1700-tal
2013-06-16
191347
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 2+1 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått respektive imarifärger, diameter ca 23 cm
Mindre brättesnagg