Karl Axel Pehrson färglitografi
2013-06-16
191333
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiskt landskap, signerad K. A. Pehrson, färglitografi, numrerad 273/385, 53x63 cm