Theodor Laureng oljemålning
2013-06-16
191329
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAURENG, Theodor (1879-1929): Parkvy med byggnader i fonden, signerad och daterad Laureng 1918, olja på duk, 67x100 cm