Esther Kjerner oljemålning
2013-06-16
191303
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Gårdsmotiv, signerad E. Kjerner, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x39 cm
Smärre hål i dukens hörn