Lennart Rodhe serigrafi
2013-06-15
191274
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1981, ea, färgserigrafi, 47x65 cm,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson