Jan Bohumil Pospisil oljemålning
2013-06-14
191193
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Kornhmanstorg från slussen, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 37x54 cm