Esaias Thorén färglitografi
2013-06-14
191171
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med ansikten, signerad Esias Thorén-59, 79/260, färglitografi, 36x61 cm