Litografi Max Walter
2013-06-14
191152
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad Max Walters, numrerad 155/200, litografi, 27x23 cm