Hilding Linnqvist akvarell
2013-06-14
191039
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Kyrkan Naxos, monogramsignerad, akvarell, 13x20,5, utställningsetikett a tergo
Proveniens: Färg och Form, Utställningskatalog nr 884, 2001