KA Pehrson litografi
2013-06-14
191002
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -88, provtryck, färglitografi, bildyta 58x39 cm, oramad
Siffermarkering i blyerts