KA Pehrson litografi
2013-06-13
190876
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -87, 225/385, färglitografi, 31x39,5 cm, oramad