Bägare sterlingsilver
2013-06-13
190823
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 18 st., snarlika, sterlingsilver, Stockholm 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 480 g