Olle Bonnier litografi
2013-06-13
190804
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och numrerad Olle Bonnier 125/180, färglitografi, 56x66 cm, oramad