Skålar med fat
2013-06-13
190786
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLAR med FAT, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i famille rose, s.k. Straits porslin för Malackahalvöns marknader, diameter 15 cm
Obetydliga skador i form av hårsprickor och brättesnagg