Akvarell
2013-06-12
190709
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (enligt uppgift Emilie Björnstierna 18/1900-tal): Träd, akvarellskiss, 18,5x13,5 cm