Gunnar Johansson oljemålning
2013-06-12
190682
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Gunnar (född 1916): "Svart gärde", signerad G Johansson, olja på pannå, 36x49 cm