Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
TERSERVIS, 5 dlr, porslin, empire, dekor i guld och koboltblå, med monogram, kannans höjd 16 cm
Tekanna med nagg större kanna med lagningar
190529
2013-06-10