Ulf Wahlberg oljrmålning
2013-06-10
190483
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Stilleben, signerad Ulf, olja på duk, 60x73 cm