Lykta
2013-06-10
190482
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYKTA, 17/1800-tal, smide och klarglas, höjd ca 65 cm
Skador, en lös glasruta medföljer