Ring guld med stenar
2013-06-10
190469
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, guld, med stenar, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 10 g
Stenar med slitage och skador