Eddie Figge akvarell
2013-06-11
190462
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad Figge 1950, akvarell, 34x26 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Liten reva