John Olsson tusch
2013-06-11
190454
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSSON, John (1929-2008): Utan titel, signerad och daterad -88, tusch på papper, 45x26,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson