Albin Amelin färglitografi
2013-06-10
190424
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMELIN, Albin (1902-1975): Stadsvy med par, signerad Amelin, numrerad 103/360, färglitografi, 73x50 cm