Buddha i trä
2013-06-09
190340
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BUDDHA, skuren i trä, 1900-tal, sydost asien, bemålad, detaljer i glas, höjd 70 cm inkl fot
Skador