Johan Bladt oljemålning
2013-06-09
190321
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Motiv från Strömen, signerad och daterad Joh. Bladh -65, olja på duk, 46x55 cm