Erik Byström oljemålning
2013-06-09
190300
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Stilleben, signerad Erik Byström, olja på pannå, 69x55 cm