Madeleine Pyk oljemålning
2013-06-09
190275
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, olja på duk, 131x100 cm