Olle Bonnier färglitografi
2013-06-09
190228
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, 126/350, färglitografi, 35x16 cm