Einar Wallquist akvarell
2013-06-08
190203
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Fjällandskap med härbre, signerad och daterad Einar Wallquist 71, akvarell, 24x30 cm