Harald Lindberg oljemålning
2013-06-09
190193
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDBERG, Harald (1901-76): "Finska skeppet", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, 38x46 cm