Harry Wichmann akvareller
2013-06-08
190185
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): 7 st., Nakenmodeller i trädgården, signerade Wichmann, akvareller, varierande mått, största 15x22 cm