Lindorm Liljefors oljemålning
2013-06-08
190116
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Skjuten varg, signerad Lindorm L, olja på duk på pannå, 28x45 cm, med dedikation
Kantskada på duken, ytskador