Lindorm Liljefors oljemålning
2013-06-08
190112
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Skogsarbete, signerad Lindorm L, olja på duk på pannå, 22,5x30 cm