Lindorm Liljefors oljemålning
2013-06-08
190108
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Visthus, signerad Lindorm L , olja på pannå, 20x26 cm
Retuscher